Dnia 19 09
This was published in the following publications on 22.09.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.09.2009:
Nowosci
Dnia 19.09.2009r. odeszła od nas po dzielnych zmaganiach z nieuleczalną chorobą
BOGUSIA KOZERA
W latach 2001-2004 była Kierowniczką Wojewódzkiej Poradni Leczenia Uzależnień
i Współuzależnienia Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia
w Toruniu.
Człowiek o wielkim sercu.
Przez całe życie służyła i pomagała osobom najsłabszym.
Będzie nam Jej bardzo brakowało.
Dyrekcja i Współpracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia
w Toruniu
End of content
No more pages to load