Serdecznie
This was published in the following publications on 01.03.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.03.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra i Wujka
śp. JANA GOŁBA
Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
ŻONA z RODZINĄ
End of content
No more pages to load