Żyłaś dla
This was published in the following publications on 17.11.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.11.2009:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14.11.2009 r. odeszła od nas po ciężkiej chorobie moja Żona, nasza najdroższa Mama, Babcia, Teściowa i Ciocia
STEFANIA NIKITYN
lat 69
Pogrzeb odbędzie się dnia 17.11.2009 r. o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej
W smutku pogrążeni Mąż, Córka, Zięć oraz Wnuki
End of content
No more pages to load