O Boże mó
This was published in the following publications on 27.03.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 27.03.2012:
Express Bydgoski
"O Boże mój, miłuję Cię nade wszystko
boś jest najwyższym dobrem i najbardziej miłowania godnym.
Dla Ciebie miłuję bliźniego jak siebie samego.
W tej miłości żyć i umierać pragnę"
Akt miłości
Dnia 23.03.2012 r. po ciężkiej chorobie, opatrzony sakramentem świętym zmarł mój kochany Mąż, Brat, Szwagier i Wujek
śp. KAZIMIERZ SENGER
Pogrzeb odbędzie się dnia 28.03.2012 r. o godz. 14.30 na cmentarzu przy ul.Wiślanej w Bydgoszczy.
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load