Z wielkim
This was published in the following publications on 27.11.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 27.11.2012:
Nowosci
Z wielkim żalem żegnam
śp. Sylwię Downar
funkcjonariuszkę Straży Miejskiej w Toruniu
Pogrążonej w żałobie Rodzinie Pani Strażnik przekazuję słowa najgłębszego współczucia, pocieszenia i jedności w cierpieniu. Dzielę Państwa ból po stracie Ukochanej Osoby.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
End of content
No more pages to load