Stanisława Szteiner

This was published in the following publications on 19.10.2009:
Gazeta Lubuska

<p>Odeszłaś cicho i bez pożegnania Jak ta,co nie chce swym odejściem smucić, Jak ta co w chwili rozstania Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy,że 17 października 2009 roku zakończyła swe szlachetne pełne miłości i dobroci życie,pozostawiając swojego ukochanego MĘŻA,kochane DZIECI,RODZICÓW,RODZEŃSTWO I WNUKÓW</p>
<h4><strong>śp. STANISŁAWA SZTEINER</strong></h4>
<p>Pożegnanie osoby zmarłej w dniu 20 października 2009 roku o godz.13:00 w sali pożegnań na cmentarzu (nowy) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze.Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św.żałobną w dniu 21 października 2009 roku o godzinie 14:00 w kościele w Chynowie, po mszy odbędzie sie pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w żałobie rodzina</p>

Odeszłaś cicho i bez pożegnania Jak ta,co nie chce swym odejściem smucić, Jak ta co w chwili rozstania Że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy,że 17 października 2009 roku zakończyła swe szlachetne pełne miłości i dobroci życie,pozostawiając swojego ukochanego MĘŻA,kochane DZIECI,RODZICÓW,RODZEŃSTWO I WNUKÓW

śp. STANISŁAWA SZTEINER

Pożegnanie osoby zmarłej w dniu 20 października 2009 roku o godz.13:00 w sali pożegnań na cmentarzu (nowy) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze.Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św.żałobną w dniu 21 października 2009 roku o godzinie 14:00 w kościele w Chynowie, po mszy odbędzie sie pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w żałobie rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Tęsknie mamo....

Wioletta Sokołowska


6yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user

Ania


12yrs

Image chosen by user

ania


13yrs

Image chosen by user

M.K Andrzejewscy


13yrs

Image chosen by user

Wiola z synami


13yrs

Image chosen by user

Monika


13yrs

Image chosen by user

Greg


13yrs

Image chosen by user

córka Wiola z synami


13yrs

Image chosen by user
<p>i Nigdy nie zapomne....</p> <p><span>....no i kolejny rok.....</span></p> <p style="">kolejny bezsensowny rok...</p> <p style="">rok bez niej...</p> <p style="">3 rok mija ....dzisiaj...​dokła​dnie zgasła jej ostatnia świeczka...</p> <p style="">która miała płonąć jeszcze bardzo dlugo,...</p> <p style="">cierpiala....​plakal​a...zasnęla...​zasnę​la na wieki...</p> <p style="">i wciąż pojawiaja sie kolejne pytania dlaczego ona??</p> <p style="">dlaczego ona musiala odejsc do krainy wiecznosci..??</p> <p style="">przeciez nie zasłuzyla na to...miala jeszce tyle planow...</p> <p style="">miala tą iskierke w oku ze moze wygramy z ta chorobą..</p> <p style="">nie udało się....</p> <p style="">ciemnosc zwyciężyla....<br />a ja ...??</p> <p style="">a ja mam taka straszna pustke w sercu....</p> <p style="">i żal do Boga ze ją zabrał wtedy kiedy najbardziej jej potrzebowalam.....</p> <p style="">..to kolejny rok gdy bardzo nam Cię brakuje...</p> <p style="">kolejny dzień kiedy tęsknimy...</p> <p style="">czas jest tak szybki ale wspomnienia powracają...one nigdy nas nie opuszczą...</p> <p style="">bo niezapomina się takiej osoby jak Ty...nie wolno nam..</p> <p style="">Codziennie myśląć o tym co się stało...tak szybko się stało....zadaje pytanie po kilkanaście razy...<br />Dlaczego?? dlaczego właśnie Ty..</p> <p style="">To nie Ty miałaś tam iść...to nie Ty....</p> <p style="">byłaś tak dobrym człowiekiem....</p> <p style="">Pamiętam./..........​​.............</p>


13yrs

Image chosen by user

Monika


13yrs

Image chosen by user

Halina i Bogusław


13yrs

Image chosen by user
<p>Dzień matki</p> <p>Mamo, smutno tu i obco drzewa inne rosną i ciszy nikt nie zna tu Mamo, nie myśl, że się skarżę żal mi tylko marzeń dziecięcych dni, moich dni..Mamo w sercu cię kołyszę list do ciebie piszę ciemny jak ta noc To nieprawda mamo jutro wyślę list i będzie mamo tak jak miało być a ty mamo śpij jeszcze noc dobrze śpij o mamo.....</p>


14yrs

Image chosen by user

Wioletta Siniawska-​córka


14yrs

Image chosen by user

Halina i Bogusław


14yrs

Image chosen by user

Monika


14yrs

Image chosen by user

Halina i Bogusław


14yrs

Image chosen by user

córka Wiola z dziećmi


14yrs

Image chosen by user

ania


14yrs

Image chosen by user

ania


14yrs

Image chosen by user
<p>Dla mamy w rocznice śmierci..</p> <p><em>Byłaś dla mnie mamo<br />Jak promyki słońca<br />Jak niebo błękitne<br />Jak miłość bez końca.<br />Byłaś dla mnie mamo<br />Jak głębiny morza<br />Byłaś dla mnie mamo<br />Jak polarna zorza.<br />Zawsze uśmiechnięta<br />Jak bezchmurne niebo<br />I pełna miłości<br />Dla nas ,dla każdego.<br />Tyle pięknych chwil<br />Ja z tobą przeżyłam<br />Tylko podziękować,w porę<br />Nie zdążyłam.</em><br />dla mojej mamy</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Dla mamy w rocznice śmierci..</p> <p><em>Byłaś dla mnie mamo Jak promyki słońca Jak niebo błękitne Jak miłość bez końca. Byłaś dla mnie mamo Jak głębiny morza Byłaś dla mnie mamo Jak polarna zorza. Zawsze uśmiechnięta Jak bezchmurne niebo I pełna miłości Dla nas ,dla każdego. Tyle pięknych chwil Ja z tobą przeżyłam Tylko podziękować,w porę Nie zdążyłam.</em> [*] dla mojej mamy [*]</p>


14yrs

Image chosen by user

Wiola z dziećmi


14yrs

End of content

No more pages to load