PODZIĘKOWA
This was published in the following publications on 06.05.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 06.05.2011:
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach..."
W dniu 27 kwietnia 2011 roku odszedł od nas niespodziewanie
mój najdroższy Mąż, nasz kochany Tata, wspaniały Teść i cudowny Dziadziuś
śp. ANDRZEJ BALICKI
Z całego serca pragniemy podziękować Wszystkim, którzy byli z nami w tych najtrudniejszych dla nas chwilach, podali nam pomocną dłoń i okazali wiele serca, dali nadzieję i duchowe wsparcie oraz łącząc się z nami w bólu, tak licznie przybyli i uczestniczyli w ostatniej drodze naszego kochanego Męża, Taty, Teścia i Dziadziusia.
Pogrążona w smutku i bólu Rodzina
End of content
No more pages to load