Żyłaś dla
This was published in the following publications on 05.04.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.04.2011:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 kwietnia 2011 roku odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Kuzynka i Ciocia
śp.
FELICJA PAWLIKOWSKA
lat 88
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 6 kwietnia 2011 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki.
O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Jakuba Apostoła, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. Św. Jakuba Apostoła.
End of content
No more pages to load