Umiera si
This was published in the following publications on 17.09.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.09.2010:
Express Bydgoski
"Umiera się nie dlatego by przestać żyć, lecz po to by żyć inaczej."
Paulo Coelho
Joanno, Michale i Jasiu.
Wiadomość o śmierci Waszego kochanego synka i braciszka - Maksia Radczuka wstrząsnęła nami dogłębnie. Trudno pogodzić się z tak wielką stratą...
Prosimy, przyjmijcie od nas wyrazy najszczerszego współczucia i żalu. Rozumiemy równocześnie, że nic nie utuli Waszego bólu, żadne słowa pocieszenia nie przyniosą ulgi...
Wierzymy, że mały Maksio jest teraz wśród Aniołów i że tego samego - szczęścia, chce dla Was - swoich najbliższych.
Jesteśmy z Wami myślami.
Koleżanki i Koledzy z Oddziału Badań Radiacyjnych , WSSE w Bydgoszczy
End of content
No more pages to load