Nie umier
This was published in the following publications on 14.09.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.09.2011:
Express Bydgoski
"Nie umiera ten, kto mieszka w naszych sercach"
W dniu 4 września 2011 odszedł od nas mój kochany Mąż i nasz Tato, Dziadek i Wujek
śp. Bogdan Chrobociński
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w trudnych dla nas chwilach okazali życzliwość, wsparcie, łączyli się z nami w smutku i bólu oraz uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych.
Wyrażamy głęboką wdzięczność rodzinie, sąsiadom, delegacjom z zakładów pracy, przyjaciołom i znajomym.
Rodzina
End of content
No more pages to load