Z żalem i
This was published in the following publications on 14.09.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.09.2011:
Express Bydgoski
Z żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 09.09.2011 odeszła na zawsze najukochańsza Córka, Żona, Mama, Teściowa i Babcia
śp.
ELŻBIETA GRAMZA
z domu Patyk
lat 55
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się w czwartek 15.09.2011 o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy al. S. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load