Tunel i św
This was published in the following publications on 26.10.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.10.2012:
Express Bydgoski
Tunel i światełko w nim zapaliło się 19.10.2012 r. tak dobrze mówiłaś Ci było... Dobranoc Kochana Mamo, Babciu i Prababciu - dobranoc
Wielką uczyniłaś nam pustkę odejściem swym.
Dnia 22.10.2012 r. odeszła do Pana Boga
śp. MARIA KĘDZIERSKA
z domu Wiśniewska
lat 80
Pogrzeb odbędzie się 27.10.2012 r. o godz. 11.00 na cmentarzu przy ul. Kossaka.
Różaniec zostanie odmówiony o godz. 10.30
Rodzina
End of content
No more pages to load