Żyłeś dla
This was published in the following publications on 18.06.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 18.06.2009:
Express Bydgoski
"Żyłeś dla nas i bliskich, kochałeś nas wszystkich, odszedłeś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 15.06.2009r odszedł do Pana mój kochany Mąż
śp.
Stanisław Korulczyk
lat 73
PPŁK rezerwy pilot
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.06.2009r o godz. 11.00 w kościele Św. Jadwigi Królowej przy ul. Wojska Polskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Pozostająca w bólu Żona
End of content
No more pages to load