SPIESZMY
This was published in the following publications on 13.12.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.12.2010:
Nowosci
"SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI ,BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ"
Z głębokim żalem zawiadamiamy ,że 11.XII.2010 zmarł opatrzony sakramentami św. mój kochany Mąż,nasz Tatuś,Teść,Dziadek ,Pradziadek,Wujek i Kuzyn
ś.p.
FRANCISZEK WALCZAK
LAT 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 14.XII.2010 o godz.11.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele pw.Chrystusa Króla.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz.12.00 do kościoła pw.Chrystusa Króla ,gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św.pogrzeb odbędzie się na C.K.nr 2 (Szmalcówka).
Pogrążona w smutku Żona z Rodziną.
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
End of content
No more pages to load