Serdecznie
This was published in the following publications on 26.01.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 26.01.2009:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego najdroższego Męża, naszego kochanego Tatusia, Teścia, Dziadziusia, Zięcia, Brata, Szwagra i Wujka
śp.
Marka Cumbrowskiego
Ojcu Proboszczowi Maksyminowi z parafii p.w. Św. Piotra i Pawła w Toruniu, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom z Zakładów Pracy, Koleżankom i Kolegom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, Lekarzom ze Szpitala Miejskiego i WSZ na Bielanach za troskliwą opiekę w czasie choroby oraz Pracownikom Zakładu Pogrzebowego „SOTOR” za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
ŻONA Z DZIEĆMI
End of content
No more pages to load