Śpij mamo
This was published in the following publications on 24.06.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 24.06.2009:
Express Bydgoski
"Śpij mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.06.2009r zmarła nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp. Władysława Hausz lat 85
Z domu Lemke
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 25.06.2009r o godz. 7.30 w kościele Św. Trójcy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Córka z Mężem i Rodziną
End of content
No more pages to load