Z głębokim
This was published in the following publications on 12.12.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.12.2008:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 grudnia 2008 r. zmarł
mój ukochany Mąż, nasz kochany Tata i Dziadek
Ś.p.
Wincenty Szewczyk
Emerytowany żołnierz zawodowy
lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 13 grudnia 2008 r. o godz. 11.00 pożegnaniem zmarłego w kaplicy p.w. Św. M.M Kolbego. Masz Św. żałobna zostanie odprawiona o godz. 12.00.
Po mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar będzie podstawiony
przy Kościele
End of content
No more pages to load