Spieszmy
This was published in the following publications on 28.01.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 28.01.2009:
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
bo tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 26.I.2009 r. zmarła opatrzona sakramentami św. moja kochana Mamusia, Babcia i Ciocia
ś.p. Helena Pańczyk
lat 84
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 30.I.2009 r. o godz. 12.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 13.00 do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu św. Jerzego ul. Gałczyńskiego
Pogrążona w smutku
Córka z Synami
Bus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
End of content
No more pages to load