Z głębokim
This was published in the following publications on 26.06.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 26.06.2009:
Nowosci
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 23 czerwca 2009 roku
odszedł od nas
Śp. mgr Andrzej Konicki
Dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych i II Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu w latach 1984-2002
niezwykle ceniony Nauczyciel i Wychowawca młodzieży,
niezapomniany Kolega i darzony szacunkiem Przełożony.
Na długo zostanie w naszej Pamięci.
Rodzinie i Wszystkim,
których ta śmierć pogrążyła w smutku
wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Społeczność Uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Toruniu
End of content
No more pages to load