Ja Jestem
This was published in the following publications on 18.06.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.06.2009:
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 czerwca 2009 roku zmarła nagle opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia i Siostra
śp. Maria Regina Zawacka
lat 69
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 19 czerwca 2009 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. NMP Częstochowskiej (O.O. Paulinów), gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążony w smutku
MĄŻ i DZIECI z RODZINAMI
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
End of content
No more pages to load