Odszedłeś
This was published in the following publications on 02.06.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 02.06.2011:
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głebokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 maja 2011 roku odszedł od nas opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz ukochany Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek
śp.
EDWARD DEMBIŃSKI
lat 88
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 4 czerwca 2011 roku o godz. 12.30 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Trójcy Świętej w kościele p.w. NMP. O godz. 13.00 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (I brama od ul. Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. NMP.
End of content
No more pages to load