Gdyby mił
This was published in the following publications on 15.02.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.02.2012:
Express Bydgoski
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami.”
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 13 lutego 2012 roku odeszła od nas nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. EMILIA PAKULSKA
lat 76
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w czwartek 16 lutego br. o godz. 12.45 na cmentarzu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Córka Ewa z mężem Jerzym, Wnuczka Anna z mężem Pawłem oraz Prawnuki Julia i Mateusz
End of content
No more pages to load