Żyłeś dla
This was published in the following publications on 11.12.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 11.12.2008:
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 grudnia 2008 roku zmarł po ciężkiej chorobie mój kochany Mąż, Ojciec, Syn, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p.
Bogdan Zawiślak
lat 52
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 12 grudnia 2008 roku o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie.
O godz. 10.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Błogosławionej Marii Karłowskiej, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna.
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Kaszczorku.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie.
End of content
No more pages to load