Mamo żyła
This was published in the following publications on 26.05.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.05.2009:
Express Bydgoski
„Mamo, żyłaś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy.”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 24 maja 2009 r. po ciężkiej chorobie zasnęła w Bogu nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp. CECYLIA KEMPA
z domu Jabłońska
lat 76
Nabożeństwo żałobne rozpocznie się w środę 27 maja 2009 r. o godz. 13:00 w kaplicy na cmentarzu parafialnym przy al. Kard ST Wyszyńskiego (Bielawki) w Bydgoszczy, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
W smutku pogrążona
Rodzina
End of content
No more pages to load