Serdecznie
This was published in the following publications on 14.11.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.11.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża i naszego Tatusia
ś.p.
Stanisława Bakalarczyk
Księdzu z Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
Żona i Dzieci
End of content
No more pages to load