W zadumie
This was published in the following publications on 01.07.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 01.07.2011:
Express Bydgoski
W zadumie, smutku i nadziei żegnamy
śp. Bogdana Schreibera
naszego ukochanego Brata, Szwagra, Stryja, Wujka, dobrego, wspaniałego człowieka.
Niech Bóg przyjmie Go do swojej światłości.
Zenon i Eugenia oraz Grzegorz, Łukasz i Kamil Schreiber
End of content
No more pages to load