Serdecznie
This was published in the following publications on 25.01.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 25.01.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, Taty, naszego jedynego Syna i Zięcia
ś.p. Artura Gołba
Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc, współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
RODZINA
End of content
No more pages to load