Z ogromnym
This was published in the following publications on 11.09.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 11.09.2010:
Nowosci
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Wandy Kowalik
Prezesa Fundacji „Odnowy Zabytków Torunia im. Jerzego Remera”
Kochała Toruń, kulturze i ochronie zabytków naszego miasta oddała wiele lat życia. Toruń utracił zasłużoną i szlachetną Obywatelkę.
Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom Zmarłej wyrazy najgłębszego współczucia, pocieszenia i jedności w cierpieniu
składają
Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski,
pracownicy Urzędu Miasta Torunia
i toruńskich instytucji kulturalnych
End of content
No more pages to load