Odszedłeś
This was published in the following publications on 20.02.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.02.2010:
Express Bydgoski
Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić... jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić... 20 lutego 2010r. mija 3. rocznica śmierci naszego kochanego Syna, Brata i serdecznego Przyjaciela ŚP Zbigniewa Golona. Msza Św. w Jego intencji odbędzie się w sobotę 20 lutego o godz. 15.30 w Kościele OO. jezuitów przy ul. Kościeleckich 7 w Bydgoszczy. Życzliwym pamięci dziękujemy za chwile wspomnień. Rodzice, Bracia z Rodzinami i Przyjaciele.
End of content
No more pages to load