PODZIĘKOWA
This was published in the following publications on 13.05.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.05.2010:
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach okazali wiele serca, uczestniczyli we Mszy Św. żałobnej i ostatniej drodze na Miejsce wiecznego spoczynku
Śp. Jadwigi Graczyk
rodzinie, krewnym, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, pielęgniarkom Grażynie i Oli, księżom z parafii p.w. Św. Michała Archanioła (Rybaki) za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty, okazane serce i współczucie oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Szczepańczyk" za profesjonalizm w ceremonii pogrzebowej
składa
Córka Ewa z Rodziną
End of content
No more pages to load