Odeszłaś
This was published in the following publications on 20.02.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 20.02.2009:
Nowosci
"Odeszłaś tak wcześnie,
że ani uwierzyć,
ani się pogodzić"
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli we mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku naszej kochanej córki i siostry
ś.p. AGATY DEMBEK
ks. Proboszczowi i Wikariuszowi z Parafii M.B.Cz. w Lubiczu Górnym, rodzinie, krewnym, sąsiadom, znajomym, przyjaciołom, koleżankom i kolegom, Dyrekcji, nauczycielom i wychowawcy oraz licznym delegacjom za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty. Za duchowe wsparcie i pomoc całej wspólnocie kursu "Alfa" jak również za opiekę Oddziałowi Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Toruniu, także Zakładowi Pogrzebowemu A. Girszewski za godną obsługę
Rodzice i Brat
W związku z bólem i smutkiem nie byliśmy w stanie przyjąć kondolencji, za co serdecznie przepraszamy.
End of content
No more pages to load