Są ludzie
This was published in the following publications on 21.05.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 21.05.2008:
Express Bydgoski
"Są ludzie wielkiego serca i dużej szlachetności.
Ale tak jak Ty Mamusiu byłaś dobra, wyjątkowo uczciwa,
zawsze wszystkim oddana, pełna poświęceń,
życzliwości, to trudno słowami wyrazić.
Będziesz kochana Mamusiu zawsze w naszych sercach."
22 maja 2008 r. mija
pierwsza bolesna dla nas rocznica
odejścia z naszego życia, kochającej mamusi, teściowej i troskliwej babci
ŚP.
WŁADYSŁAWY BUJEWSKIEJ
Z D. ROGOZIŃSKIEJ
Zawsze i wszędzie o każdej porze Jesteś z nami.
Msza św. w intencji zmarłej odbędzie się dnia 22 maja 2008 r. o godz. 9:00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy Placu Piastowskim w Bydgoszczy.
Pamiętających prosimy o modlitwę.
Córka z rodziną
End of content
No more pages to load