Podziękowa
This was published in the following publications on 04.03.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.03.2009:
Nowosci
Podziękowanie
Wszystkim, którzy dzielili z nami żal, uczestnicząc we Mszy Św. żałobnej oraz odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku
ś.p.Edmunda Kamińskiego
prałatowi kap. ZHP ks. J. Nowakowskiemu, ks. M. Malinowskiemu, Lekarzom: M.Gołąbkowi, A. Rudzkiej, A. Zwierzyńskiej, Brygmanowi oraz E. Rosochowicz i pielęgniarce Rudewicz z Przychodni Dekerta, lekarzom i pielęgniarkom z Woj.Szp. za opiekę w czasie choroby, za uświetnienie uroczystości pocztom sztandarowym: SPP, hm. E. Pawłoskiemu i harcerzom, hm. L.Lach, K. Grauszowi, J. Piotrowicz, R. Woźnemu za wartę przy trumnie, za uroczyste przemowy M.Tężyckiemu z SPP III Rzeszy, hm. K. Westphal z HKS, M.Iwaniszewskiej ze Stow. Abs. UMK, sędziemu L. Siejkowskiemu z Zarządu Gł. Zw. Kynolog. Oddz. Bydgoszczy, Łodzi, Torunia, delegacjom: S.J. Hallera, ZNP i org., prokuratorom i pracownikom Prokuratury Okręgowej, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, dyr. Galonowi z firmy USKOM, za współczucie,modlitwę, złożone wieńce i wiązanki
serdeczne Bóg zapłać
składa
Żona z Córkami i Rodziną
End of content
No more pages to load