Z głębokim
This was published in the following publications on 26.03.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 26.03.2008:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24.03.08r odeszła na zawsze kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. WANDA ADAMSKA
lat 81
Msza święta żałobna odprawiona zostanie w dniu 27.03.08r. o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Osiu. Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu parafialnym.
Pogrążona w smutku rodzina
End of content
No more pages to load