Serdecznie
This was published in the following publications on 10.06.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.06.2010:
Nowosci
Serdecznie dziekujemy
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
śp.
Mariana Stanisława
Orczykowskiego
ks. z parafii pw. Chrystusa Króla, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, a także pracownikom Domu Pogrzebowego "ELIZJUM" za profesjonalną i sprawną organizację ceremonii
Serdecznie Dziekuje
Żona z Rodziną.
End of content
No more pages to load