Zabrakło w
This was published in the following publications on 10.06.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.06.2010:
Nowosci
Zabrakło wśród nas
ś.p. KRZYSZTOFA SOBCZAKA
Człowieka, który szedł przez życie z uśmiechem i życzliwością w sercu,
wspaniałego, serdecznie lubianego Kolegi,
członka Zarządu Miasta Torunia w II kadencji odrodzonego samorządu w latach 1994-1996,
radnego Rady Miasta Torunia w II i III kadencji w latach 1994-2002,
Przewodniczącego Komisji Praworządności i Porządku Publicznego
z oddaniem i pasją służącego swojemu miastu przez wiele lat.
Odszedł zbyt szybko. Pozostawił nam najlepsze wspomnienia.
Z Jego Najbliższymi łączymy się w poczuciu niepowetowanej straty i najszczerszego żalu.
Radni Miasta Torunia
i pracownicy Biura Rady Miasta
End of content
No more pages to load