Bólu nie
This was published in the following publications on 19.10.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.10.2009:
Express Bydgoski
"Bólu nie zgasi żadne ukojenie
I ból ten chowamy skrycie,
Bo łez naszych nikt nie zrozumie,
A dalej, dalej jest życie"
Pogrążeni w głębokim smutku i żalu zawiadamiamy,że dnia 16.102009r. przestało bić serce mojego najdroższego Męża, naszego ukochanego Taty, Teścia i Dziadka
śp. EDMUNDA KSOBIAK
lat 60
Msza święta odprawiona zostanie dnia 21.10.2009r. o godz. 13.00 w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie.
Po mszy świętej odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona żona z rodziną
End of content
No more pages to load