Żyłaś dla
This was published in the following publications on 08.11.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 08.11.2010:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 listopada 2010 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Babcia, Prababcia, Siostra i Teściowa
ś.p. Pelagia Piesczek
lat 89
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek, 8 listopada 2010 roku o godz. 11.30 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Trójcy Świętej w kościele p.w. NMP.
O godz. 12.00 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od ul. Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. NMP.
End of content
No more pages to load