Gdyby mił
This was published in the following publications on 08.12.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 08.12.2008:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 4 grudnia 2008 r. odeszła nasza ukochana mama, teściowa i babcia
Śp. KAZIMIERA SZEWCZUK
lat 66
Pogrzeb odbędzie się w dniu 9 grudnia 2008 r. o godz. 12:00 na cmentarzu Jary przy ul. Lotników w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku rodzina
End of content
No more pages to load