Serdecznie
This was published in the following publications on 08.12.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 08.12.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci, Prababci i Cioci
śp.
Marii Pasinskiej
Księdzu Proboszczowi Ryszardowi Domin z parafii p.w. Błogosławionego ks. Stefana Wincenta Frelichowskiego. Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, oraz Zakładowi Pogrzebowemu SOTOR za godną i profesjonalną obsługę pogrzebową.
DZIECI z RODZINĄ
End of content
No more pages to load