Gdyby mił
This was published in the following publications on 31.12.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 31.12.2010:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
byłabyś z nami."
Dnia 28 grudnia 2010 roku zasnęła w Bogu nasza najukochańsza Babcia
śp. URSZULA WACHOWIAK
z domu Spadzińska
lat 65
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w poniedziałek 3 stycznia 2011 roku o godz. 11.00
w kościele pw. św. Marka Ewangelisty
przy ul. Salezjańskiej 1 (Fordon).
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Wnuki
End of content
No more pages to load