Serdecznie
This was published in the following publications on 06.12.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.12.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszego kochanego Taty, Teścia, Dziadka i Wujka
śp. LEONA ORŁOWSKIEGO
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom z Zakładów Pracy za wspólną modlitwę, uczestnictwo we Mszy Świętej, za złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
SYNOWIE z RODZINAMI
End of content
No more pages to load