Nigdy nie
This was published in the following publications on 20.02.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.02.2009:
Express Bydgoski
"Nigdy nie zapomnimy chwil spędzonych z Tobą, Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 lutego 2009r. odeszła od nas moja kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
ELŻBIETA SZCZYPIŃSKA
lat 87
Msza św. pogrzebowa odbędzie się 23 lutego 2009r. o godz. 7.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy Placu Piastowskim w Bydgoszczy
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ Ludwikowo w Bydgoszczy
W smutku pogrążony Syn z Rodziną
End of content
No more pages to load