Serdecznie
This was published in the following publications on 28.01.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 28.01.2009:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci, Prababci, Siostry i Cioci
ś.p. Wandy Marcinkowskiej
Księdzu Proboszczowi z parafii p.w. Św. Józefa, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacji z "Metronu" za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc, współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
DZIECI Z RODZINAMI
End of content
No more pages to load