Serdecznie
This was published in the following publications on 02.02.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 02.02.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, naszego kochanego Tatusia, Teścia, Dziadziusia, Brata, Szwagra, Zięcia i Wujka
śp. Szczepan Henryk Olszewski
Księdzu Jakubowi z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowe
ŻONA Z RODZINĄ
End of content
No more pages to load