Niech Cię
This was published in the following publications on 27.01.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 27.01.2011:
Express Bydgoski
„Niech Cię Bóg wynagrodzi po ziemskim trudzie”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25.01.2011 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Siostra
śp. Kazimiera Sadecka lat 89
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 28.01.2011 r. o godz. 13.00 w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie.
Pogrzeb odbędzie się po mszy na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona Rodzina.
End of content
No more pages to load