Żyłaś dla
This was published in the following publications on 02.07.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 02.07.2009:
Nowosci
„Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy””
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 czerwca 2009 roku zasnęła w Bogu po ciężkiej chorobie, moja kochana Żona, nasza Mama, Babcia, Siostra i Ciocia
ś.p.
Maria Mientka
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 3 lipca 2009 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
O godz. 12.00 w kościele p.w. Św. Antoniego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Owsianej na Wrzosach.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load