Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜܓ♨ *ROBERCIE ...SYNKU* Dzisiaj Twoje Święto... Dzień Zaduszny... Modlę się o spokój Twej Duszy******* I o Zbawienie w Świecie Wiecznym******* Ciesz się Robercie, wraz z innymi Aniołkami******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam******* Kocham i bardzo tęsknię.......... ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜܓ♨ *ROBERCIE ...SYNKU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜܓ♨ *ROBERCIE ...SYNKU* Na cmentarzu płomyki złote... I groby w chryzantemach. Ludzie przyszli tu z myślą o tych, których już nie ma z nami... Wspominają drogie imiona, Zasłaniają lampki przed wiatrem, Dla tych bliskich wieńce zielone I bukiety jesienne pełne kwiatów. I łzy moje w tęsknocie... Raduj się Synku z Wszystkimi Świętymi... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Synku ofiaruję******* ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜܓ♨ *ROBERCIE ...SYNKU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️♨️♨️+++♨️♨️♨️ *ROBERCIE UKOCHANY* W ostatnią sobotę października... Zapalam Tobie Syneczku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ty tak daleko,tęsknię za Tobą z każdym dniem więcej...i więcej... Jesteś mą Miłością na zawsze... ♨️♨️♨️+++♨️♨️♨️ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️☘️❤️***❤️☘️❤️* *SYNKU UKOCHANY* W nowym tygodniu... Zapalam Tobie Robercie******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Jesteś tak daleko...dlaczego Ty ??? *❤️☘️❤️***❤️☘️❤️* *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜ❤️ *SYNKU UKOCHANY* Niedzielne,światełka zapalam******* Dla Ciebie Robercie Ukochany******* Bądź szczęśliwy,w tym lepszym świecie******* Gdzie teraz mieszkasz******* ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜ❤️ *ROBCIU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️❤️ ❤️+❤️❤️ ❤️* Robercie Ukochany... Wróciłam ze szpitala... I Ty o tym wiesz... Dziękuję za opiekę przy mnie... Kocham Ciebie z całych sił... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam******* Śpij w pokoju wiecznej ciszy******* *❤️❤️ ❤️+❤️❤️ ❤️* Robercie Ukochany... Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Witam Ciebie w wielkim smutku******* Zapalając światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Otulając Ciebie modlitwą i tęsknotą******* A Ty ciągle tak daleko******* Kiedy wyjdziesz mi na spotkanie ? Czekam... ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Dzisiaj smutna środa... Bo mija 187-mc kiedy nas Opuściłeś******* Nie dane mi było pożegnać Ciebie******* Tęsknię za Tobą...i łzy ronię******* Tak mi przykro,bo Ty powinieneś Żyć !... A jest inaczej... Kocham całym matczynym sercem.... ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️❤️♨️♨️♨️❤️❤️ *SYNKU UKOCHANY* Robercie ,dzisiaj czwartek...​słoneczn​y... A ja wraz z modlitwą******* Tulę Ciebie do mego serca...❤️ I zapalam światełka miłości i nadziei******** Kocham Ciebie na zawsze....❤️ ❤️❤️♨️♨️♨️❤️❤️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜܓ * MÓJ ROBERCIE * Dzisiaj Synku Ukochany... Twoje ziemskie 46 urodziny... Kiedyś płacz radości... A dzisiaj płacz smutku... Dziękuję że Byłeś z nami... Z Twoimi pomysłami,żartami,​o​ptymizmem... Miałeś takie plany...chwila wystarczyła... Bo zniszczyła to wszystko...DLACZEGO TY ? Smutne światełka zapalam******* Tobie Robercie nasz Synku, Bracie,Wujku,​Szwagr​ze******* Pomimo naszych trosk,raduj się w Świecie******* Lepszym,niż tutaj na ziemi******* ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜܓ *❤️ K.C.S.C.S ❤️* TWOI BLISCY NA ZIEMI :(:(:(:(:(

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜܓ * MÓJ ROBERCIE * Tyle dni minęło... Kiedy mnie nie było... Moją wierną miłością i nadzieją******* Ciebie Syneczku otulam******* A z modlitwą ,światełka zapalam******* By być coraz bliżej Ciebie******* Kocham całym matczynym sercem******* ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜܓ *MÓJ ANIOŁKU* TWOJA MAMA

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
+♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Robercie sierpień 2023 się kończy... Już nigdy do nas nie wróci... I dobrze...bo ja bliżej Ciebie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam mój Skarbie******* Kochałam...Kocham i Kochać będę... Otrzyj me łzy tęsknoty *** tylko nie wspomnień*** +♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Twoja mami

B.J.N.


2yrs

+♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Robercie sierpień 2023 się kończy... Już nigdy do nas nie wróci... I dobrze...bo ja bliżej Ciebie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam mój Skarbie******* Kochałam...Kocham i Kochać będę... Otrzyj me łzy tęsknoty *** tylko nie wspomnień*** +♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
+♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Nowy tydzień się zaczyna... Jaki będzie,na pewno smutny... Robercie światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Ślę do Ciebie Aniołku w Niebie******* Pociesz Twoją matkę chrzestną... W dniu jej urodzin... Kocham Ciebie Synku,tak mocno jak potrafię... +♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Twoja mama

B.J.


2yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Mój Synku Ukochany... Tak szybko mijają miesiące... Dzisiaj mija 186 miesiąc,kiedy nas Opuściłeś******* Wracają z dwojoną siłą,przykre wspomnienia******* Tyle łez wylanych,,,A Ty tak daleko******* Robercie kiedy się spotkamy ???? Daremne me pytania,bo brak odpowiedzi... Bo Ty Jesteś w Niebie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam i posyłam do Ciebie******* Śpij moje Serce Ukochane******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Odszedłeś z tego świata... Ale nigdy nie pozwolę Tobie... Opuścić mego serca... Kocham Ciebie Robercie... i zawsze tak będzie... Wirtualne pełne mej miłości i nadziei******* Światełka zapalam i ślę do Ciebie***tam daleko******* Pokój Twej Duszy ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* TWOJA MAMA

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Odszedłeś z tego świata... Ale nigdy nie pozwolę Tobie... Opuścić mego serca... Kocham Ciebie Robercie... i zawsze tak będzie... Wirtualne pełne mej miłości i nadziei******* Światełka zapalam i ślę do Ciebie***tam daleko******* Pokój Twej Duszy ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* TWOJA MAMA

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ ** MÓJ ROBERCIE ** " Wieczność nie zamknęła... Przed nami bramy... Nadejdzie chwila... Gdy znów się spotkamy.... Czekam Synku ,kiedy to się stanie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu posyłam******* Tam do dalekiego,lepszego Świata******* Tęsknię za Tobą Ukochany******* ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ ******* K.C.S.C.S.******* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Piątkowe światełka zapalam******* Tobie Syneczku Ukochany******* Ciesz się życiem wiecznym******* Gdzie dobro i miłość istnieje******** A ja w cichej modlitwie***********​​***** Tulę Ciebie Robercie do serca mego**** ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Znowu mnie tutaj nie było... Ty wiesz dlaczego Synku... Ale moje serce jest przepełnione ... Miłością i nadzieją ... Światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* Bądź szczęśliwy w tym dalekim i lepszym świecie A ja muszę czekać i płakać... Pomóż swojemu tacie...proszę... ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
⭐❤️+⭐+❤️⭐ * SYNKU * BÓL...NIE JEDNOCZY LECZ STAJE MIĘDZY NAMI... A POTEM KARMIMY NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ... ZABLIŹNIONYMI RANAMI ....... ŚWIATEŁKA I CICHY SZEPT MODLITWY DLA CIEBIE UKOCHANY****** ⭐❤️+⭐+❤️⭐ * ROBUNIU * TWOJA MAMA

B.J.


2yrs

Image chosen by user
++.♨.❤️♨+.♨.❤️♨ ++ ** MÓJ ROBUNIU ** Wtorkowe... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie Syneczku Ukochany******* A Twoją Duszę,otulam modlitwą******* Ty wiesz Synku,czego pragnę... Byłeś i Jesteś moją miłością na zawsze... ++.♨.❤️♨+.♨.❤️♨ ++ ** MÓJ UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.


2yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Synku...każdy 20-ty ...to trauma dla mnie... Wszystko wraca...smutno mi i łzy... To już 185 miesiąc******* Miesiąc bólu,tęsknoty,​wspom​nień i żalu... Dlaczego Synku to Ciebie spotkało ? To nie ta kolejność odejścia... Ty powinieneś ŻYĆ...!!! Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Posyłam Tobie Robercie...tam daleko,do lepszego Świata******* Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę... ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨ * MÓJ ROBERCIE * "Ci co odchodzą, wciąż z nami są, I żyją sobie obok nas... Patrzą z miłością na nasze dni... Czasem się śmieją przez łzy... Co tu jest jawą, co snem? Kto tu istnieje, kto nie ?..." To prawda Synku Ukochany... Ty wszystko widzisz... Smutne światełka zapalam******* Tobie Robuniu ...niech zawsze się tlą... Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę******* Przywitaj Kochaną Basieńkę ******* ♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨ * MÓJ ROBERCIE * Twoja mama

B.J.N.


2yrs

End of content

No more pages to load