Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY SYNKU I MĘŻU** Już 2 tygodnie -kiedy Twój Tato odszedł******* Nastała cisza ,smutek,żal i łzy Takie jest teraz moje życie******* Moją modlitwę i nadzieję,do WAS KOCHANI POSYŁAM.....tam daleko gdzie teraz JESTEŚCIE...********​​****** SPOCZYWAJCIE W POKOJU CICZY ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę dla WAS MOJE ANIOŁKI KOCHANE ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY SYNKU I MĘŻU** BOGUMIŁA

B.N.


1yr

Image chosen by user
⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY SYNKU I MĘŻU** Już tydzień minął jak Twój Tato odszedł******* Nastała cisza ,smutek,żal i łzy Takie jest teraz moje życie******* Moją modlitwę i nadzieję,do WAS KOCHANI POSYŁAM.....tam daleko gdzie teraz JESTEŚCIE...********​​****** SPOCZYWAJCIE W POKOJU CICZY ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę dla WAS MOJE ANIOŁKI KOCHANE ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY SYNKU I MĘŻU**

BOGUMIŁA


2yrs

Image chosen by user
⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY SYNKU I MĘŻU** Jak mi smutno i źle bez WAS Kochani******* Na pewno kiedyś będziemy razem...tylko kiedy ?? Światełka mej wiernej miłości i nadziei *******(*)(*) Dla Was Aniołki zapalam ♨️♨️♨️♨️ Czuwajcie nad Asią i jej rodziną.............​​..... Spoczywajcie w pokoju ciszy i wieczności♨️♨️ KOCHAŁAM WAS ❤️KOCHAM WAS❤️ ITAK BĘDZIE ❤️AŻ DO NASZEGO SPOTKANIA❤️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY SYNKU I MĘŻU**

TWOJA MAMA i ŻONA TATY


2yrs

Image chosen by user
♨️ ♨️ ♨️ +++ ♨️ ♨️ ♨️ ** ROBERCIE MÓJ SYNKU** Dzisiaj przed nami ciężki dzień******* Pogrzeb Taty, wspomóż nas Syneczku ******* Bądż blisko Taty ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam i Tacie******* A ich blask ...niech nigdy nie gaśnie KOCHAM I ZAWSZE TAK BĘDZIE******* DLA WAS MOJE ANIOŁKI ******* ♨️ ♨️ ♨️ +++ ♨️ ♨️ ♨️ ** ROBERCIE MÓJ SYNKU** Twoja mama

B.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ UKOCHANY SYNKU... Robercie ukochany... Ty wszystko widziałeś w czwartek..:( Czy wyszedłeś na spotkanie z TATĄ... Pomogłeś mu bo nie mógł już chodzić. Wierzę że tak uczyniłeś.:(:( Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie i Tacie ******* I niech palą się do środy******* W środę będzie pogrzeb o 13****** Pomóż mi na pogrzebie ... Bym mogła lepiej chodzić i nie płakać******* Kochałam Ciebie Kocham Ciebie i Kochać będę.**** Pocałuj Tatę odemnie Twoja mama ♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ UKOCHANY SYNKU...

B.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNECZKU UKOCHANY** W ten sobotni wieczór... Gdzie słońce zachodzi... Wspominam Ciebie Robuniu... Z żalem i bólem... I zapalam światełka mej pamięci i nadziei******* Wierząc że ich blask da ci szczęście******* Na zawsze******* ♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNECZKU UKOCHANY** Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNECZKU UKOCHANY** W ten sobotni wieczór... Gdzie słońce zachodzi... Wspominam Ciebie Robuniu... Z żalem i bólem... I zapalam światełka mej pamięci i nadziei******* Wierząc że ich blask da ci szczęście******* Na zawsze******* ♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNECZKU UKOCHANY** Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Tyle dni upłynęło... I niczego nie zmieniło... Żalem w sercu i nadziei******* Zapalam światełka mej wiernej miłości******* Tobie Robercie Ukochany******* A one niech nigdy nie gasną******* Dlaczego ???????????? ♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
((***)))(((***)))(((​​***))) ***ROBERCIE *** Pozostał smutek,.. i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak??? Już inne jest życie !!! Nie chcę tak żyć !!! Światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Tobie Syneczku zapalam (((***))) A Ty Aniołku ukochany,czuwaj nad nami Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę... (((***)))(((***)))((​​(***))) ***ROBERCIE *** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░ *** R O B E R C I E *** Tam gdzie nas jeszcze nie ma Jesteś Ty ........ Rozłączeni w tym życiu...CZzekam na dzień ponownego spotkania z Tobą Skończył się Twój świat Skończyły się Twoje sny Zostaliśmy tylko My ... Synku daremnie czekałam na Ciebie... W moich myślach wspominałam jak zawsze w Dzień Mamy byłeś u mnie... Była radość ,pozostały wspomnienia... Dlaczego Roberciku...Dlaczego Tinku !! Tak Ciebie nazwałam,i tak bylo Syneczku... Robuniu,zapalam smutne światełka mej wiernej Miłości i nadziei dla Ciebie Kochany******* A moja modlitwa,niech ukoi Twoje serduszko**** ░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░ *** R O B E R C I E *** Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
Minęło szczęście nie przeszło cierpienie. A pozostało tylko wspomnienie. ♥▒..................​​....) ♥▒..................​​..(( )) ♥▒..................​​.(((,))) ♥▒..................​​((( ,))) ♥▒..................​​((((,))) ♥▒..................​​((((,)))) ♥▒..................​​[][*][].... ♥▒...........【☾●✽●☽】 ŚWIATEŁKO MIŁOŚCI ♥▒...........【☾●✽●☽】 WRAZ Z MODLITWĄ DLA ♥▒...........【☾●✽●☽】 CIEBIE ROBERCIE ♥▒...........【☾●✽●☽】 NIECH ZAWSZE SIĘ PALI ♥▒ ♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒​​♥▒♥▒♥▒♥▒ ♥▒♥▒♥▒♥▒ TWOJA MAMA

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ 20 MAJ TO 195 MIESIĄĆ KIEDY NAS OPUŚCIŁEŚ Żal serce dusi,tęsknota ogromna... Łzy same po twarzy ciekną... A ja Syneczku wspominam Ciebie... Światełka mej miłości i nadziei******* Niech zawsze się palą******* Ślę do Ciebie Robuniu******* Niech dobry Bóg,zawsze cię za rękę trzyma******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoi rodzice

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
**❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​​̮̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ANIOŁKU* W dniu 16-go Maja...i wcześniejszych dni... Ty Wiesz Robuniu i widzisz wszystko******* Zapalam światełka mej pamięci i nadziei******* Tobie Aniołku i ślę tam...gdzie teraz Jesteś******* Pokój Twej anielskiej duszy******* **❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​​̮̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ANIOŁKU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ ROBCIU ** Tydzień mnie nie było... Ty wiesz Kochany...dlaczego ******* Każdego dnia moje myśli są z Tobą******* Moja wierna miłość i nadzieja,to też pamiętam***** Kocham Ciebie Robuniu całym sercem ******* Światełka zapalam mój Kochany ♨️♨️♨️♨️♨️*** I pragnę by nigdy nie zgasły ♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️ Na zawsze Jesteś w mym sercu ******************* ♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ ROBCIU ** Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
**❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​​̮̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ANIOŁKU* W dniu 3-go Maja... Moją miłością ,wiarą i nadzieją ******* Otulam Robercie Twoją Duszyczkę******* A Światełka zapalam, za spokój ,i czekam ******* **❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​​̮̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ANIOŁKU* W dniu 3-go Maja... Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ ROBCIU ** W 1-szym dniu Maja... Światełka mej miłości,wiary i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam ******* I niech płoną jak najdłużej******* Kochałam..Kocham i Kochać będę Ciebie******* ♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ ROBCIU ** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ SYNKU ** Światełka mej wiernej pamięci i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* W ostatnią Niedzielę Kwietnia******* Spoczywaj w tym dalekim lepszym Świecie******* ♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ SYNKU **

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ SYNKU ** Zatrzymał się czas... Kwiaty już schną, więdną... W umieraniu jest piękno******* Najtrudniejszej z tajemnic******* Najsmutniejszej ze spraw******* Robercie w ostatni Piątek Kwietnia... Zapalam światełka mej miłości i nadziei******* Z cichą modlitwą ******* Śląc do Ciebie,mój Synku Ukochany******* Kocham Ciebie bardziej niż wczoraj ******* Tak mi smutno każdego dnia :( :( :( :(:(:(:( ♨❤️♨♨❤️♨♨❤️♨ ** MÓJ SYNKU ** Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ 20.04.2024 rok To kolejny 194 miesiąc...******** Kiedy nas opuściłeś... ******** Nie dane nam było ,pożegnać Ciebie Syneczku...******** Pozostały łzy,ból,tęsknota i pytanie DLACZEGO TY ROBCIU UKOCHANY ..?****** Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei ******** I ślemy do Ciebie Aniołeczku ,z dalekiej krainy...******* Synku spoczywaj w pokoju...******** A chóry Anielskie...niech nucą strofy pieśni...******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoi rodzice

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *MOJA PAMIĘĆ ROBUNIU* Piątkowe światełka******* Pełne mej pamięci i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam******* I ślę tam daleko*******gdzie teraz Jesteś******* *❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *MOJA PAMIĘĆ ROBUNIU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *MOJA PAMIĘĆ ROBUNIU* Piątkowe światełka******* Mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie SYNECZKU zapalam******* I posyłam do raju******* Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma******* *❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *MOJA PAMIĘĆ ROBUNIU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *MOJA PAMIĘĆ ROBUNIU* Popołudniowe światełka******* Mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie SYNECZKU zapalam******* I z modlitwą posyłam do raju******* Niech dobry Bóg za rękę Cię trzyma******* *❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *MOJA PAMIĘĆ ROBUNIU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ROBUNIU* 5 dni nie paliłam Tobie światełek ...:(:(:(:(:( Kochanie Ty wszystko Widziałeś... Tobie mój Ukochany Synku... Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei** I ślę do krainy szczęścia ******* Mój Ukochany Robercie******* Czekam..............​​........ *❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ROBUNIU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ROBUNIU* Czwartkowe światełka miłości i nadziei ******* Tobie Syneczku zapalam******* I z cichym szeptem modlitwy******* Ślę do Ciebie ...tam daleko...******* *❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮​̑ɜ❤️** *PAMIĘTAM ROBUNIU* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

End of content

No more pages to load