A ty mnie
This was published in the following publications on 23.06.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.06.2009:
Nowosci
"A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
(...) ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu."
(K.I. Gałczyński)
Podziękowanie
Wszystkim, którzy towarzyszyli w wędrówce ziemskiej i ostatniej podróży na "wyspy szczęśliwe"
śp.Edwarda Pawlickiego
Rodzinie z Torunia i Trójmiasta za pomoc i wsparcie, kolegom z młodości i byłym pracownikom "Zaratu" za pamięć i uczestnictwo w ceremonii, licznie zgromadzonym znajomym, przyjaciołom i sąsiadom za wspólną modlitwę i złożone kwiaty, dyrekcji i nauczycielom Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i V Liceum Ogólnokształcącego za okazane serce i współczucie, księdzu Maciejowi Górce z parafii Chrystusa Króla za słowa kazania pełne mądrości i otuchy, pani organistce za piękną oprawę muzyczną Mszy Św.
Serdecznie dziękujemy
Żona i córka
End of content
No more pages to load